İnsan Kaynakları Politikası

HDY Filo insan kaynağını, en değerli kurumsal varlık olarak kabul ederiz.
“Mutlu müşteri, mutlu çalışan ve mutlu tedarikçi” ilkesine inanır, çalışanlarımızı iş yaklaşımımızın merkezine yerleştiririz.
HDY Filo takımına, yüksek iş bilgisine, yetkinliğe ve iş ahlakına sahip bireyleri dahil eder, onların kişisel ve mesleki gelişimlerine destek oluruz. Takım arkadaşlarımızın sahip oldukları bilgi, yetenek ve becerileri en verimli şekilde ortaya koyabilmeleri için gerekli ortamı oluşturmaya çalışırız.

Değerlerimiz;

Müşteri Odaklılık; Müşterilerimizi dinler, ihtiyaçlarını anlar, beklentilerinin üzerine çıkmak için özen gösterir ve hızlı çözüm üretiriz.

Takım Çalışması; HDY Filo olarak, uyum ve paylaşım içinde keyifle çalışır, birbirimizden aldığımız güç ile ortak amacımıza ulaşırız. “Ben” odaklı değil “Biz” odaklı düşünmeye değer veririz.

Sürekli Gelişim; İşimizi her gün daha iyi yapmak için sürekli sorgular, araştırır, kişisel gelişime zaman ayırır, yetenek ve yetkinliklerimizin gelişimi için yatırım yaparız. Bireysel üretkenliği destekleriz.

İş ve Özel Yaşam Dengesi; HDY Filo olarak, iş ve özel yaşam dengesinin sağlanması ve sürdürülebilirliği bizim için oldukça önemlidir.

Yenilikçilik; Araştırma ve geliştirmeye önem vererek, şirketimize ve müşterilerimize artı değer sağlayacak; fikir, yöntem ve çözümler üretiriz.

Sonuç Odaklılık; Hedefimize odaklanır, doğru sonuca kararlılıkla ve zamanında ulaşırız. İşe Alım Süreci Firmamızda Kariyer portalları, sosyal medya vb. kaynaklar kullanılarak ilan verilmektedir. Pozisyon ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere adaylar değerlendirmeye alınmaktadır. Mülakat aşamalarımız sırayla; yetkinlik bazlı mülakat, ilgili departman yöneticisi görüşmeleri, referans kontrolüdür. Bu süreç sonunda uygun bulunan adaya iş teklifi yapılır ve adayın teklifi kabulünden sonra giriş işlemleri başlatılır.

İş Başvuru Formu