HDY FİLO, farklı marka ve model araçlardan oluşan güçlü filosu ile size geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi içerisinden, beklenti ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak alternatifleri sunar.Sizden gelecek ihtiyaç ve talep…

HER SEGMENTTE SEÇİM İMKANI

HDY FİLO, farklı marka ve model araçlardan oluşan güçlü filosu ile size geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi içerisinden, beklenti ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak alternatifleri sunar.Sizden gelecek ihtiyaç ve talep doğrultusunda satın alma yapan HDY FİLO ekibimiz, talep ettiğiniz araçlar gelene kadar da sizlere mevcut araçlarından araç desteği sağlamaktadır. HDY FİLO olarak bizler, istikrarlı yatırımlarımıza devam ederek filomuzu çeşitlendirmekte ve marka ve model seçeneklerimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz.

PROFESYONEL SATIŞ EKİBİ

Araç tercihi aşamasında segment, marka ve model seçenekleri ilgili müşterilerini kapsamlı bir şekilde bilgilendiren uzman HDY FİLO satış kadrosumuz, iş modelinizin detaylarını değerlendirerek size en uygun operasyonel filo yönetimi hizmet paketlerini oluşturur, sizlere özel fiyat ve model seçenekleri arasında tercih yapmanızı sağlar.

7/24 HDY DESTEK HATTI HİZMETİ

Arıza ve hasar gibi acil durumlarda 444 0 349 numaralı Tam Destek Hattı’mızı arayarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak çekici hizmeti, seyahate devam aracı, gerektiğinde konaklama gibi geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesinden yararlanabilirsiniz.

PERİYODİK BAKIM VE ARIZA ONARIM HİZMETİ

Tüm Türkiye’yi kapsayan birçok anlaşmalı servis noktası ile HDY FİLO , size yaygın bir coğrafyada, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle, yüksek kalite standartlarında güvenilir ve hızlı hizmetler sunar. Yetkili servislerde yapılacak bakımlarımız sayesinde aracınız garantili şekilde onarım görecek ve tespitler sonucu güvenli şekilde araçlarınızı teslim alabileceksiniz.

HASAR YÖNETİMİ

Operasyonel filo yönetimi hizmeti aldığınız araçların hasar yönetimi, HDY FİLO ‘ nun Türkiye genelinde tüm bölgeleri kapsayan anlaşmalı servis ağı ve uzman ekibi tarafından hızla ve güvenle gerçekleştirilir. Son teknolojiye sahip sistemleri ve gelişmiş alt yapısı ile kendi yazılımları üzerinden servis noktalarıyla Destek Hattı ve Satış Sonrası Hizmetler Ekibi ile bağlantı sağlayan HDY FİLO , tüm işlemleri etkin ve zamanında takip ederek yüksek kalite standartlarında hizmetler sunar.