444 0 349
  • İstoç Ticaret Merkezi A Blok Bağcılar / İstanbul
  • 444 0 349

Filo Kiralama

Yüksek standartlar ve size özel avantajlar işinizi kolaylaştırır.

İşletmelerin ya da bireysel sürücülerin uzun dönem araç ihtiyaçlarına uzmanlığıyla yanıt veren HDY Filo size hem vakit hem nakit avantajı sağlar. Türkiye’nin dört bir yanında sunulan yüksek standartlarda hizmetler sayesinde siz sadece işinizi büyütmeye odaklanırsınız. Kiraladığınız araçlar da yola HDY Filo ayrıcalıklarıyla devam eder.

Siparişinizi verdiğiniz filo kiralama arabaları gelene kadar zaman kaybetmeden HDY Filo Kiralama firmamızın tahsis ettiği muadil araçlarla filo kiralama sürecini hemen başlatabilirsiniz. Bu süreyi kendi işleriniz için kullanarak daha fazla fayda sağlayabilirsiniz.

Ayrıca HDY Filo Kiralama firmamız filo kiralama hizmetinde sadece zamandan değil aynı zamanda finansal kar da sağlamaktadır. Filo kiralama iş yükünüzü hafifleterek iş hacminizde büyüme sağlar.

Aracınızın servis ve bakım süreçleri siz değil HDY Filo Kiralama ekibimiz tarafından takip edilir. Filo Kiralama yaptığınız araç veya araçlarımızın tüm bakım oranım işlemleri bizim uzmanlığımızda programlanarak sizleri mağdur etmeden ve vakit kaybetmeden bizim tarafımızdan gerçekleştirilir.

SİZE ÖZEL ARAÇLARI İHTİYACINIZA UYGUN HİZMETLERLE KİRALAYIN

HDY Filo’dan istediğiniz marka ve modelde, ihtiyacınız olan sayıda araç kiralayın. Filonuz için belirleyeceğiniz hizmetleri HDY Filo farkıyla alın. Seçeceğiniz hizmet paketinde standart olarak sunulan hizmetlerin yanı sıra ek hizmetlerimizi de mutlaka inceleyin.

BİREYLERE VE KURUMLARA ÖZEL ÇÖZÜMLER HDY FİLO’DA

Bireysel sürücülerin, şahıs şirketlerinin ya da kurumsal şirketlerin araç ihtiyaçlarının detaylarda farklılaştığını çok iyi biliyor, hepsi için farklı kiralama paketleri sunuyoruz. Tek bir araç da kiralasanız, büyük bir araç filosunu da tercih etseniz HDY Filo’dan yüksek standartlarda hizmet alırsınız.

ZAMANINIZI VE ENERJİNİZİ DOĞRU DEĞERLENDİRİN

Filonuzdaki araçların güncel durumlarını, bakım ve onarımlarını takip etmek için vaktinizi ayırmanıza artık gerek yok. HDY Filo’nun uzman ekipleri araçlarınızın güncel durumlarını takip etsin, sizi belirli periyotlarda bilgilendirsin. Zamanınızı ve enerjinizi işiniz için harcayın, bütün işleriniz yolunda gitsin.